Kurucudan Mesaj

 

                                

SEVGİLİ VELİLERİMİZ;
Okulumuzu tercih etmekle çocuğunuza  bir gelecek  kurmayı da garantiliyorsunuz.İzmir’in doğası,çevresi,yaşam olanakları ile öğrencilerimiz için en uygun ortamı sunan saygın bir okuluz.
Çocuklarımız yaz okulları, yüzme, mini golf, basketbol, voleybol gibi etkinlikleri bulunan;cumartesi kursları, çift yabancı dili uzman öğretmen kadrosuyla verilen ,ayrıca  eğitim koçu, yabancı dil eğitim koçu, rehberlik  yönetiminde öğrencilerimizin her türlü sosyal ve psikolojik ihtiyacını karşılayan bir sistemle karşınızdayız.
 
İlkokulumuz ve orta okulumuz; uzman eğitim kadrosuyla çocuklarımıza çağın ötesinde bir gelecek hazırlayarak onların geleceğin Atatürkçü  çağdaş, laik ve ayakları üzerine basan gençler olarak yetişmelerini sağlamak amacımız.
Lisemiz 2014 - 2015 eğitim öğretim yılında hedeflerimiz doğrultusunda büyük başarı kazanmalarıyla, YGS ve LYS’de  öğrencilerimizin istedikleri puanları alarak,  onların iyi bir üniversitede okumalarını sağladık.
Geleceğe ışık gösteren bilimde, sanatta, sporda, akademik alanda saygın öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamış, bu yolda çığır açmış bir eğitim kurumudur.
Saygılarımla

                                                                                                                                                                                                                                                      Ali NİŞANCI                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Kurucu