Yerleşke

Yirmi üç dönüm arazi üzerine kurulu  yerleşkemizde doğa ve eğitim iç içe girmiştir. Yerleşkemizin içinde idari birimlerimiz, anaokulumuz, ilkokulumuz, ortaokulumuz, yemekhanemiz,
Spor alanlarımız, hayvanat bahçemiz , konferans salonumuz, kütüphanemiz, rehberlik birimimiz, labaratuarımız bulunmaktadır.

Konferans salonumuz bin kişilik kapasiteye sahip olup her türlü sanat etkinliğine uygun konumdadır. Salonumuz klimalı, yerler ses geçirmemesi için özellikle halı ile kaplanmıştır. En son teknolojik ses sistemi ile hizmet vermektedir.
 

Yemekhanemizde;  aşçılarımız bahçemizde üretilen doğal zeytinyağından yemeklerimizi  yaparak sağlık hizmetlerine destek vermektedir.500 kişilik yemekhanemizde hijyene ve steril olmaya özen gösterilmektedir.

Spor alanlarımız, basketbol, voleybol, golf gibi çeşitli spor etkinliklerini yapabilecekleri alanlarımızla öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.

Hayvanat bahçemizde çocuklarımızın dostluk kurabilecekleri tavuklar,bıldırcınlar, tavşanlar,ördekler,midilliler, kazlar,güvercinler bulunmaktadır.Dört tarafını zeytin, çam ve meyve ağaçlarının kapladığı yerleşkemizde çocuklarımız gerçek bir doğa hayranı olurlar. Piknik alanlarımızla doğa ve piknik keyfini de doyasıya yaşarlar.